Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Vettem egy laptopot és ubuntu...

Vettem egy laptopot és ubuntu op rendszer volt rajta, én letöröltem, ráraktam a windows 7 32 bites verzióját és mikor befejezte a telepítést utána újraindult és nem akart elindulni?

Figyelt kérdés
állandóan megjelenik az hogy nyomj esc gombot a startup élindításához, és ha nem nyomok akkor csak indul újra és ugyanez mindig. itt pedig előjön egy ablak ahol vannak lehetőségek, az első "Windows with SLIC Loader (default) ha erre megyek ugyanezt csinálja, és a másik "Windows without Loader" ezzel egyből indul a win7. Hogyan lehene beállítani hogy egyből induljon ?
2014. jan. 1. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

a linux nem lett rendesen kitakarítva

tegyél be egy windows dvd-t bootolj róla, válaszd a számítógép javítását amikor lehet

ott válaszd a command prompt-ot

írd be

cd x:\sources\recovery

startrep.exe


x a dvd meghajtója

2014. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi megoldottam:)
2014. jan. 1. 14:38
 3/4 A kérdező kommentje:

ez a laptop

[link]

milyen ethernet programot kell letöltsek h legyen internet?

2014. jan. 1. 14:39
 4/4 anonim válasza:

[link]


Válaszd ki az oprendszert , és ott lesz az összes.

2014. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!