Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA Vice City-hez tudtok-e jó...

Maffiafia kérdése:

GTA Vice City-hez tudtok-e jó modokat?

Figyelt kérdés

Lényeg az lenne hogy olyan mod kellene ami például plusz küldetéseket add hozzá vagy szinesebbé teszi a játékélményt.

Mivel jó párszor ki játszottam már, ezért talán egy picit kezdek ráunni de a játék filingjét imádom. Nyugottan írjatok tőbbet is ha tudtok.



#GTA #GTA Vice City #GTA Vice City mod #GTA Vice City modok #GTA VC mod #GTA VC modok
2014. jan. 4. 16:26
 1/1 BleedT válasza:

Hát és sokat nyomoztam vice city ügyben :D, mert nekem is ez a kedvenc GTA-m. Van itt egy ilyen:


[link]


Ezen az oldalon is szétnézhetsz (nekem nem mind működött, amit próbáltam)


[link]


Illetve plusz küldetéseket nem adott, de én imádom régi kedvenceimet feltuningolt grafikán nyomatni, és erre főként legalkalmasabb a Vice Cry mod, ami gyönyörű vizet és növényzetet varázsol, és helyenként szebb texsztúrát. (az 1.8-asat én is nagyon várom)

Itt a link:


[link]


illetve ezek is fent vannak:


[link]


(ennél valamelyik billentyűvel lehetett be kikapcsolni, én asszem a readmeba láttam, valahol le volt írva. Az autók tükröződnek tőle)


illetve:

[link]


(itt az "új szöveg" modot nem érdemes, mert csak rondább mint az eredeti, de a particles az szebb, amit a models mappában kell felülírni.)


Ezek a modok kompatibilisek egymással, amennyiben abban a sorrendben telepíted illetve másolod, ahogy ide belinkeltem....


Remélem ez segített valamit :)

2014. jan. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!