Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az Advanced System Care 7-es...

Az Advanced System Care 7-es progi kinek, mennyire vált be?

Figyelt kérdés

Azt mondják, hogy az egyik legjobb a pro, vagy az ultimate változata.

És tényleg nem lehet más vírusirtó fent az ultimate mellett, mert abban is van?



#Advanced System Care 7
2014. jan. 6. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Advanced System Care 7 csak egy rendszerkarbantartó program. Én nem hallottam, hogy vírusírtó is lenne benne, pedig használom az ASC 7.1 Pro változatot.
2014. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az ultimate változatban állítólag van aktív vírusvédelem is.
2014. jan. 6. 17:52
 3/7 belapus ***** válasza:

Az Ultimate-ben egy Bitdefenderre épülő AV van és ( azt hiszem ) a saját Malware Fighter Proja.Ebből következik, hogy másik vírusirtót nem illik futtatni mellette.

A Pro változathoz ( csak rendszerkarbantartó ) most ingyenesen lehet hozzájutni:


[link]

2014. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De csak időkorlátossan lehet ingyen használni.
2014. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jan. 6. 21:19
 6/7 A kérdező kommentje:
De mennyi ez az időkorlát, csak mert számol vissza folyamatosan az oldal, most éppen 11 óra 18 perc van hátra, amíg ingyenesen letölthető? Ez most próbaverzió egy ideig használható ingyen, vagy marketing, ami ingyenes ajándék? Nem jól tudok angolul.
2014. jan. 6. 21:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért mert még 11:38 percig lehet ingyen letölteni a Pro vagy az Ultimate verziót shareware programként. Utána meg csak a free változat tölthető le és a licenc megvásárlása után lesz csak Pro változat. Az Ultimate változatot meg azután nem engedi letölteni próbaverzióként sem, csak ha kifizeted. Talán vili amit írtam.
2014. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!