Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyivel lenne lassabb a...

Mennyivel lenne lassabb a gépem ha Windows XP SP2-ről SP3-ra frissítek?

Figyelt kérdés
Azt Hallottam hogy több RAM-ot zabál! És nekem csak 1Gb RAM-om van ezért ez nem lene túl előnyös mert szeretném hogy a COD 2 fusson fix 60 FPS-sel.

2014. jan. 9. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:

úgy 10-20MB -al lehet többet fog elfogyasztani a memóriából, de ha eddig megvoltál SP2 -vel, akkor most miért akarod frissíteni 3-ra?

(Amúgy XP lassan a koporsóba kerül)

2014. jan. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire hangoztatni,hogy koporsóba kerül.

Hiába kerül,sok felhasználója lesz továbbra is,mert nem minden gépen muzsikál fényesen a 7 és a társa a 8-as..


Nekem is 1 GB ram van a gépbe és nekem nem tűnt fel,hogy SP3-al többet kérne a rendszer.

2014. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csakmert egyszer egy rossz drivert telepítettem fel az XP SP2-es gépemre és mindig kifagyott. Ráraktam a Windows 7 Home Premium-ot de az 300-500MB-ot is megevett. SP2-es XP nincs fenn az NCORE-n (csak 64 bites és neem 32 van) ezért leszedek egy SP3-asat (piratebay-on volt SP2 de onnan inkább mégsem szedek le) De 10-20MB nem folyásólja be COD-ban az FPS-t annyira ugye?
2014. jan. 9. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:

NEM! Ami az FPS -t befolyásolja főként az a videokártya teljesítő képessége.

Hogy SP2 vagy SP3 esetl Fluro :) az már harmadlagos.

2014. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 9. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!