Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 4 multiplayer-ben...

Isti910802 kérdése:

Battlefield 4 multiplayer-ben hogyan lehet fegyvereket nyerni?

Figyelt kérdés
Már egy hete játszok vele de még mindíg nem nyertem semmit. Vagyis hát nem tudom mert játék közben középen, felül mutat ilyen hülyeségeket de a menübe meg mindíg csak az alapok vannak. Írjátok már le légyszi hogy van ez! Kössz!

2014. jan. 9. 22:23
 1/1 anonim válasza:
Ez nemtudom hogy van más platformon,de én ps3-on játszom.Ott úgy megy,hogy befejeződik a menet és map váltás elött megmutatja, hogy miket szereztél.Legelőször megmutatja milyen ribbonokat meg milyen dolgokat szereztél és alul meg mutatja a tapasztalati pontod.Utána te újra megnézheted a meccs alatt megszerzett cuccokat és minden felett ott vannak ilyen sík oszlopok amikben címeket ír.Ott kiválasztod a legutolsó oszlopot és ott vannak, hogy te mit tudsz megszerezni(fegyverek,defibrillátor,medic bag).És ott fogod látni, hogy még mennyi pontot kell szerezned,hogy megkapd a (pl:p90)nevű fegyvert.
2014. jan. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!