Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen kézikönyvből tanulhatom...

Milyen kézikönyvből tanulhatom meg a photoshop kezelését?

Figyelt kérdés
2008. júl. 17. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
92%
Nem ajánlom a kézikönyvet. Nagyon nehéz belőle megtanulni egy ilyen program használatát. Inkább javaslom azt, hogy elvégezzél különböző tutorial feladatokat. tutorial.hu oldalon találhatsz egy párat, ha azokat megcsinálod, az már egy nagyon jó alap. Ha az alapok már megvannak, akkor már saját magad is boldogulsz vele, és magadtól jössz rá a dolgokra. Ez egy nagy előny, mert megmarad a tudásod.
2008. júl. 17. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

Drága, de ebből tuti mindent fogsz tudni:

[link]

2008. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nagyon könnyen meg lehet tanulni az én módszeremmel ahogy én csináltam elöször is menj fel erre az oldalra [link] majd regisztrálj és utána menj fel erre az oldalra [link] video.php?alkat=Adobe%20Photoshop ha nem vagy bejelentkezve jelentkezz be és ott pl Photoshop CS tanfolyam - Ismerkedés a kezelőfelülettel I ez az első lecke ismerkedés a kezdőfelülettel katt rá és töltögesd le az összeset majd nézd meg őket nem muszáj mindet de ugy érted meg igazán de az 1. 2-t sztem nézd meg ennyi utána tudni fogod :D ha nem értesz vmit akk vegyél fel msn-en dako15@hotmail.com
2009. jún. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!