Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Resident evil 6, , d3derr...

Lpeter87 kérdése:

Resident evil 6, , d3derr driver internal error-present result" hiba üzenet miért?

Figyelt kérdés
Leon kampányával játszok full beállításokkal az intrót végigvittem, meg addig jutottam Leonnal amíg az egyetem után lemegyek a metró alagútba és mikor ki kellene menni az egyik állomásnál a metróból akkor a töltő képernyőnél ezt a hiba üzenetet dobja fel: ,,d3derr driver internal error present result". Frissítettem az illesztőprogikat, frissítettem a directX-et felraktam egy másik verziót a játékból de akkor is ugyanott dobja ki a hibát. Utána olvastam googléval állítólag a Capcom állította be így a játékot ha nem új videókártyád van akkor csak eddig enged játszani, nem tudom mi igaz ebből. Bár elég gyanús, hogy jódarabig minden tökéletesen megy aztán hirtelen kéri, hogy frissítsem az illesztőprogikat. :S

2014. jan. 20. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. febr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt a videót én is láttam már innen vettem az ,,összeesküvés elméletet". Hát ha ez igaz akkor hatalmas kitolás a játékosokkal. Nem mellesleg azóta hozzájutottam egy eredeti cd-és verzióhoz és ugyanaz, haverom videókártyája csak egy kicsivel jobb és neki tökéletesen megy végig.
2014. febr. 8. 19:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy biztos, integrált kártyával nem megy, gyengébb videókártyával sem. Kipróbáltam, de még 4 GB RAM is kevés, ha integrált a kártya. Kitolás, igazad van.
2014. febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem integrált a a kártyám Hanem egy HD 4650-es, és mondom 2 giga rammal tökéletesen vitte egy jó darabig.
2014. febr. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!