Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nekem az lenne a problémám,...

Semko63 kérdése:

Nekem az lenne a problémám, hogy mit jelent az hogy 60 sor és 30 leütés? Erre milyen beállítást kell alkalmazni a Wordben?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 13:33
 1/1 coopper ***** válasza:

Szia.


Szerintem : Oldalanként 60 sort, és soronként 30 leütést (karaktert), jelenthet.


Erre, sajnos nincs konkrét beállitási adat, ezt neked kell egy kis próbálgatással eltalálni :


Margók állitásával, Betűtipus, Betűméret állitásával, Sortávolságok állitásával. Esetlegesen Térköz állitásával.


Először Beállitod a sortávolságokat illetve az alsó felső margót, hogy meglegyen a 60 sor.


Ha ez megvan, akkor jöhet a bal és jobb margó állitása, illetve a betűtipus beállitási ablakban a Speciális fülön Térköz beállitására is van lehetőség, hogy egy sorba kb. 30 karakter férjen el.


Sok sikert.

Üdv.

2014. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!