Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az operát és a google chrome-t...

Az operát és a google chrome-t hogy tehetném minél gyorsabbá?

Figyelt kérdés

2014. jan. 31. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy jobb gépet és kötess be gyorsabb internetet.....
2014. jan. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:

Esetleg vírus és kémprogram kereséssel,rendszeres rendszerkarbantartással,töredezettségmentesítéssel.

[link]

2014. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Turbo gratulálok hülyébb választ még nem olvastam.köszi második
2014. jan. 31. 18:57
 4/6 anonim ***** válasza:
ha szerinted ez h*lye válasz volt, akkor lóf**zt sem konyítasz a számitógépekhez.
2014. jan. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem volt jó válasz!

Fizetsz neki egy új konfigot nettel helyette? nem.

Akkor rossz válasz volt.

Opera gyórsításánál van rally , turbó mód ami abból áll hogy tömöríti neked az oldalakat így kevesebb ideig tart mégbetőlt.

Én is ezt használom mivel sokszor kell edgevel beérnem.

Az advanced sytem care pedig a legjobb program, én sem ajánlottam volna mást arra a célra hogy a gépedet gyórsítsd.

írd be a cím sorba ezt: %temp%

innen törölj ki mindent amit csak lehet!

Ez ilyen kuka felé amit a windows halmoz fel.

2014. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 csacsi2 ***** válasza:

A temp mappán kívül is van szemét...ezért érdemes magát az oprendszert és programokat, registry-t,fájlrendszert is karbantartani.Google böngészője eleve gyors, máramennyire a windows hálózat és annak beállításai és igen a gép paraméterei!

Egy gyenge gépen a gyorsító trükkökkel ellenkező hatást érsz el pl.: kikapcsolod a lemezgyorsítótárat hogy a RAM-ból gyorsabban olvasson, de kevés a RAM akkor megtelik és lassabb mintha lemezgyorsítótárat használnád. Ez csak egy a sok közül.

Általában véve a rendszeres karbantartás elég.

CCleaner + CCenhancer -el kibővítve, időközönként lefuttatva, rendszeresen töredezettségmentesítve, friss driver-ek, bővítmények, registry töredezettség és szemét, szóval maga az oprendszer. operát meg már nem érdemes használni (mióta nem fejlesztik a presto-t), az is a chrome motorját használja.

2014. jan. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!