Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel le...

Counter kérdése:

Van olyan program amivel le lehet csökkenteni a játékok gépigényét?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok hogy kisebb RAM,gyengébb videókártyával és procival is fusson a játék.

2014. febr. 1. 08:46
1 2
 1/12 anti paladin ***** válasza:
62%
Nincs.
2014. febr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
asd semmi? számod át mégegyszer
2014. febr. 1. 10:16
 3/12 anti paladin ***** válasza:

Átszámoltam. Olyan nincs ami a gépigényt csökkentené. Olyanok vannak amik az oprendszer folyamatait veszik vissza valamennyire.

A kettő nem ugyanaz. Ráadásul okra nem mész vele, pár %-ot javítanak csak a játékok alatti teljesítményen.


Viszont szeretnék visszakérdezni. Ha van rá válaszod akkor miért kérdezel? :)

2014. febr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem mondtam hogy van rá válaszom csak poénnak irtam hogy "számod át mégegyszer" :D asd
2014. febr. 1. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

roppant mulatságos volt. Egyébként van ilyen program: úgy hívják hardverbővítés. A program úgy működik, hogy elmész a számtechboltba, és veszel még memóriát, jobb videókártyát stb.

Remélem, ez is mókás válasz volt, de sajnos ez az egyetlen valódi lehetőség.

2014. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
*facepalm* arra nem gondolsz hogy K*RVÁRA NINCS EGY KIB*ASZOTT VASA SE????????????
2014. febr. 1. 14:38
 7/12 anonim ***** válasza:
De. De attól még nincs nagyon más megoldás. A játékokat le kell venni a legkisebb felbontásra, és a legkevésbé részletes grafikára, ezt lehet tenni, de máshogy csodát tenni nem nagyon. Hisztizni meg nem kell, attól sem lesz több pénzünk: sem neked, sem nekem.
2014. febr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anti paladin ***** válasza:

Ezeket próbáld:


[link]

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anti paladin ***** válasza:

Nem sikerült megnyitni a linkeket? Olvasd el őket, ne csak kattints.

[link]


Arra nem gondolsz, hogy nincs erre reális lehetőség? Szted ha létezne módszer amivel az os rendszerigényét drasztikusan lehetne csökkenteni játék alatt akkor azt nem építenék be kapásból a játékokba? Elárulom: nem lehet megcsinálni. Van néhány rendszerfolyamat amit ki lehet kapcsolni de azzal nyersz kemény 5%-ot.

Nem tudom mit nem értesz meg azon, hogy a számítógép teljesítménye véges és a programok abból gazdálkodnak ami adott.

Ha egy játék eléri a számítógép számítási kapacitásának végét és még az is kevés akkor az egyetlen lehetőséged ha hardvert cserélsz.

Ezen akkor se tudsz változtatni, ha leugatod azokat akik segíteni akarnak. Csak magadat minősíted...

2014. febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Válassz másik játékot!

Az Aknakeresőnek például viszonylag kicsi a gépigénye.

2014. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!