Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyivel lehet több FPS...

Mennyivel lehet több FPS -ezzel a videókartyával?

Figyelt kérdés

Itt a gépem Konfigurációja!

Intel E7400 2,8 GHZ

4GB ram!

NVIDIA GT520 (64bit/1GB)

Na szóval a Counter Strike Global offensive-ban ezzel a videókártyával úgy 50-től 100 fps ig ingadozik (Közepestől kicsit kisebb grafikán)

Ma este nem biztos de remélem nem jön a ATI RADEON HD7770

Ez is úgye 1 GB de 128 bites és sokkal jobb a teljesítménye GTX650 vetétársa!

Tudom,hogy hülye kérdés de kb menyivel lesz több fps em?

Mi a véleményetek a videókártyáról?



2014. febr. 5. 15:40
 1/9 Granitis ***** válasza:
Minad a kető ultrán fogja vinni de én intelhez az nvidiát ajánlom (ja de arra vigyázz hogy nem bisztos hogy a procid elég a VGA-hoz)
2014. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát igen tudom,hogy intelhez NVIDIA jobb,de ezt rettentő olcsón megszereztem a HD7770 -et és hülye lettem volna nem megvenni!:) Fejsd ki bővebben magad ,hogy mi lehet a baj "ha nem elég a procim a videokártyához"? kérlek..nem értem..minád? ?? :)
2014. febr. 5. 16:07
 3/9 anonim ***** válasza:

"intelhez NVIDIA jobb" - ez hü... nem igaz. ;-)


Jól jártál. A GTX650 nem vetélytársa a 7770-nek,egyértelműen jobb nála.

[link]


A GTX650 TI már jobb a 7770-nél, de annak gyakorlatilag nem sok köze van a GTX650-hez.

[link]


A GT520-hoz képest 7770 fényév távolság!

A procid valóban kicsit kevés hozzá, de még így is zongorázni lehet majd a különbséget.

GPU-Z programmal mérheted játék, vagy tesztprogram (pl. Furmark) közben, hogy a 7770 mennyire van kihasználva. Ha a processzor 100%-on pörög (Feladatkezelő-Teljesítmény)és a VGA csak részben van kihasználva, erről magad is meggyőződhetsz.

2014. febr. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Na jó ez félreérthető volt. (#3)

Tehát a 7770 jobb a GTX 650-nél.

A GTX 650 TI meg jobb mindkettőnél.

2014. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ! Bárcsak mindegyik ember ilyen lenne!:)

És ez miatt lehet valami probléma a procimal?:)

Amúgy az úgy történt ,hogy a csávónak rossz volt az alaplapja és azt mondták neki,hogy videókártya baj :)

Vett 130 EURO / asszem 50 ezer FT (KB) és berakta és ugyan az volt a probléma és igy haveri alapon ide adta 15.000 FT ben!:) Csak nem tudom,hogy ez a PIN vagy milyen tápkábel jó lesz e !:)

2014. febr. 5. 19:20
 6/9 A kérdező kommentje:
Vagy is vett egy GT650-et !:) és igy a régit eladta nekem! BOCSI:)
2014. febr. 5. 19:21
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem probléma, hogy a processzor nem tud eléggé a videokártya "keze alá dolgozni", akkor nem lesz probléma.

Így is nagyon jól jártál vele.

15-ért bestbestbuy volt.

Ha igaz, egy 6 pines tápkábel kell hozzá.

[link]


Ha nincs ilyen, akkor átalakítóval megoldható.

[link]


Remélem a tápod elbírja, bár nem nagy a fogyasztása (80 watt). Legalább is relatíve nem nagy.

2014. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

500W a tápom! Igen itt a videókártya és 6pines!:) A Gt520 nak meg valami biszem b*szom rövidke kis kábelja van! Holnap reggel szervizben berakják 5 perc alatt :) Ha érdekel ,hogy mi mi lesz holnap a végeredmény nyugodtan vegyél/vegyetek fel facebook ra vagy emailon elértek!:)

www.facebook.com/xeroxwinner

perfectharmonyHD@gmail.com

2014. febr. 5. 21:30
 9/9 A kérdező kommentje:
Be lett szerelve ,tökéletes! Meg vagyok vele elégedve! Bő 200 fps a 60-70 helyet!! Többet mutatott amire számítottam!
2014. febr. 7. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!