Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szeretnék Windows 8 alatt...

Szeretnék Windows 8 alatt létrehozni egy új felhasználót, de a rengeteg beállítás miatt lehetőleg ugyanazokkal a paraméterekkel, amik a sajátom. Van erre lehetőség?

Figyelt kérdés

Először is elnézést, hogy ide tettem fel a kérdést, de programozók lévén gondoltam kicsit komolyabb emberek komolyabb válaszaira számíthatok :)


Részletesebben:

Barátnőm részére készülne a dolog és őszintén, rohadtul semmi kedvem újra mindent belőni. Bízhatnám rá is, de megbeszéltük, hogy marad minden ugyanaz, mint nálam, csak épp annyi, hogy nem kellene állandóan kijelentkezni mindenből, ha a másik használni szeretné a Facebookot, Gmailt, stb. Van egy SSD a gépben, annak kímélése érdekében is kismillió módosítást csináltam a rendszeren, nincs kedvem ezeket újra nála is belőni. Van a lényeg: van arra mód, hogy a saját fiókom tulajdonságait mintegy örökítve átadjam a létrehozandónak?


Köszönöm előre is.


2014. febr. 5. 18:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.


Ha csak Faceb+gmail akkor egyszerűbb a böngészőben profilokat létrehozni. Firefox, és Chrome is tudja ezt a ficsőrt.

2014. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!