Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gépemmel mindig ki...

RealTrillKrisz kérdése:

Mi lehet a gépemmel mindig ki kapcsol? Többi lent

Figyelt kérdés
Letöltöttem egy fájl-t amire az volt irva hogy citromail hack és mikor rá kattintottam egy pdf fájl-t adott be arra is rá kattintottam ott volt hogy futtaás futtattam és be adott egy fekete valamit és ki kapcsol a gépem hiába ujra inditom mindig ki kapcsol de van egy másik fiok abba be lépek és az nem az a baj hogy pont a rendszergazdával történt ez az eset mit tudok ez ellen tenni hogy ne keljel ujra rakni a gépet mert rajta van sok minden és igy nem is tudom le szedni róla?

2014. febr. 7. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:

az egy szép vírus... ha ennyi eszed van apám h ezekre így rámentél ne csodálkozz.

1. ha be tudsz loggolni a másik fiókkal akkk telepítesz 1 vírusírtót pl: nod32 és szépen kiírtod vele... (már ha fel tuod telepíteni)

2. ha nem tuod telepíteni akk egy már penge vírusírtós pcbe berakod a hdd-et és vagy kiírtod ott a vírust vagy pedig a fontos cuccaidat átmásolod a másik pc-re majd vissza a hdd a saját helyére és szép opsystem reinstall...

2014. febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(op rendszer reinstall előtt formázd le az összes partíciót 0-ra!)
2014. febr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tengor ***** válasza:

Kezd ott a hackerkedést, hogy megtanulsz úgy telepíteni, hogy nem tűnnek el az adatok! Persze először biztos nem megy elsőre, de talán megtanulod a családi fotók elvesztése után, hogy a "másik" oldalra áttérni 0 tudással nem lehet.

De hogy rövidtávon is segítsek: vidd szakemberhez a gépet! Amíg szervizben a gép, addig lapozd át a helyesírási kézikönyvet, rád fér!

2014. febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!