Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tömören Win7 telepítéséröl:Boo...

Fekete Gyula 1 kérdése:

Tömören Win7 telepítéséröl:Boot menü 1 cd-dvd 2 HarDisk, újra indít lemez bent, magyar stb, majd automatikus, vagy egyéni, választás egyéni, várom a formázás lehetőségét, de nem engedi?

Figyelt kérdés
Régi particiót megtartva akarnám formázni, de nem engedi! Mit csinálok rosszul, vagy miért nem enged, mit tehetek?
2014. febr. 7. 15:32
 1/8 anonim ***** válasza:

töröld a partíciót, és csinálj helyette másikat


/ez csak tipp

2014. febr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi az hogy nem engedi??? Ettől tudunk a falnak menni.

A nem engedi az az, hogy rácsapna a kezedre, hogy "nem szabad"!


Csak kiír valami hibaüzenetet?? Mert az a kulcsa az egésznek. Ha esetleg nem találod a formázás opciót akkor azt az "advanced" menüpont alatt eléred. Ott tudsz formázni...

Lásd itt: http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=055..



Vagy nem tudom, mert baromi kevés infót adtál...

2014. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi , megpróbálom!!
2014. febr. 7. 16:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Megnéztem a linket , addig nincs gond , amig válasz elé tesz:Van 100Mb-20Mb ez a legfelső. Második sor , a C ez nekem 78GB a rendszernek , ehez nem ad lehetőséget formázásra!! 3. sor D ez 154GB ezen vannak a tárolt adatok játékok stb
2014. febr. 7. 16:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha kijelölöd akkor szürke a format opció?


Akkor formázd egy bootlemezzel ( [link] )

2014. febr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi hiba üzenet , ezért kapok agybajt , mert nem értem sem a három választási lehetőséget , hiába magátol választja a C-t estemben a középsőt , de formázni akkor sem engedett!!Notbookom fél ora készen van ugyan az a Win7!!
2014. febr. 7. 17:00
 7/8 A kérdező kommentje:
Igaz az első telepitéskor 3 napja adott egy MyBacup ablakot , vegyek lehetőséget fájlok mentésére , mert 24 ora mulva összeomlik a rendszerem!!Kékhalál lett tegnap du-n!Majd emailban is jött 50% kedvezménnyel megvehetem!Nincs formázás kiirás szürkén sem!!
2014. febr. 7. 17:12
 8/8 A kérdező kommentje:
[link] megnéztem , lehet ez lesz a probléma megoldása!!Köszi!!
2014. febr. 7. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!