Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ajánlanátok jó tömörítő...

Ajánlanátok jó tömörítő programokat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg magyar nyelven, ami egyszerű kezelni.

Régen PeaZip-em volt, azt nagyon szerettem, csak hogy nem én tettem fel a gépre, így mikor most erre az új gépre feltelepítettem, nem a régi, megszokott beállítások voltak, és nem tudom, h kell beállítani ugyanúgy... :S

Előre is kösziii! (:


2009. dec. 9. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Én a WinRAR-t ajánlom
2009. dec. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
7Zip, ingyenes magyar nyelvű, tud RAR-ba, Zip-be, 7Zip-be, be és kicsomagolni.
2009. dec. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Egyszer kipróbáltam az összes létező tömörítési fajtát. UC2 től az ACE ig de a legjobban a winrar volt képes tömöríteni utána zip, ace, arj. A torrent oldalakon is ezt használják ahol milliónyi fájlt tömörítenek.

Szóval Én a WINRAR-t ajánlom!

2009. dec. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
WinRAR 3.80 verziószámú általában letölthető egy csomó helyről. Az esetek 90 % -ban krekelt tehát ítéletnapig használhatod.
2009. dec. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is winrart használok,mert az a standard,és azt szoktam meg,de kiegészítésként közlöm,hogy a 7zip formátum sokkal hatékonyabb tömöritési módszer,mint a rar.
2009. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!