Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom újratelepíteni az...

Hogy tudom újratelepíteni az xp-t a gépemen?

Figyelt kérdés
Tom, h telepítő cd kell hozzá. csak tovább nemtom. előre is köszi
2009. dec. 9. 18:05
 1/3 anonim válasza:

[link]

én előszőr ezt néztem meg s már tudom hogy kel egyszerűen (kezdőknek ) felrakni xp-t

2009. dec. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyszerű, csak bonyolultnak látszik :), kell egy xp cd és belerakod a gépbe és újra indítasz (mondani fogja hogy nyomj meg egy gombot a cd-ről való indításhoz nyomj meg valamit :D) de ezt még azelőtt tedd meg mielőtt elkezd betölteni a régi xp-d.. ha elkezdet betölteni akkor elcseszted vagy próbáld újra vagy várd meg amíg feláll a rendszer és saját gép>cd-re katt és hajrá! Sok mindent fog neked kiirni másolni stb. amivel ne törődj ,mindig ha nyomni kell valamit vagy ki kell választani valamit olvasd el mit ír... és kövesd az utasításait, ha ugyan arra a meghajtóra (partició) rakod az xp-t előtte formázd meg (NE GYORS FORMÁZÁSAL!) (de ha jól emlékszek ezt is írja majd :D) (fontos ha sikerül a cd-ről elindítani és kék képernyő meg minden lószaron túl vagy és újraindultál megint kérdezni fogja hogy cd-ről menjen-e, ne nyomj semmit.. vagyis ha 2. kérdezi ne nyomj semmit :D)
2009. dec. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jenci ***** válasza:

Először olvasd el ezt: [link]


Azért a helyedben segítséget kérnék.A nagyok is így kezdték.

2009. dec. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!