Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal lehet ugy...

Milyen programmal lehet ugy windows dvd-t készíteni hogy teszek magába telepítőbe olyan programokat amik kellenek és automatikusan feltelepíti a windows-al eggyütt?!

Figyelt kérdés

windows telepirés után ne kelljen minen programot eggyessével ujra rakni hanem mindent egyszerre felrak és kész!


Ha lehet értelmes emberek válaszát kérném nem pedig unatkozok hülyeségét!


elöre is köszönöm!



2014. febr. 20. 02:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Waik.
2014. febr. 20. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
RT Se7en Lite
2014. febr. 20. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! elfelejtettem oda irni hogy windows8.1hez kellene! ezek közül tudom használni valamelyiket hozzá??
2014. febr. 20. 08:18
 4/7 Tengor ***** válasza:

Érdemes végiggondolni: most elszórakozol x időt azzal, hogy belegyúrd a telepítők a telepítőbe. Majd egyszer feltelepíted a gépet és utána évekig nem kell a lemez. Amikor előveszed, akkor a win mellett feltesz egy halom elavult programot is. Jó az?

Ha x gépre kell klónozni az oprendszert, akkor inkább használj image-et!

2014. febr. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ilyenre gondoltam hogy daemon tools, totalcommander, stb...
2014. febr. 20. 13:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezek is elavulnak igaz képesek frissíteni magukat.

Érdemes a drivereket belepakolni,Viszont az előttem szólónak is igaza van mert 2 év mulva már a win is napokig frissíti magát nemhogy az elavult programok.

2014. febr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem! köszönöm szépen maradok akkor a telepítgetésnél:D igazatok van+ :D köszi
2014. febr. 20. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!