Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan jussak ki silver-ből...

Mondmeg miaz kérdése:

Hogyan jussak ki silver-ből goldba? (LoL) silver1 és silver2 között vagyok állandóan.

Figyelt kérdés

Próbáltam mindent... nem szidtam senkit, nem káromkodtam, próbáltam segíteni, engedtem, hogy oda menjenek ahova csak akarnak és mindig feed, afk, troll, polland stb...

Van amikor 13-at nyerek egymás után 0 lose aztán meg felkerülök silver1 be aztán meg jönnek a polskik. Silver 1 0 ponton 1 lose-al vissza dob silver 2 be. Szóval ha van valaki aki tudna segíteni akkor TY.



2014. febr. 21. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Keress egy duo társat. Ha ketten sem tudjátok hozni akkor ott a helyetek.
2014. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem, hogy silver-be lenne a helyem... elo-m van annyi mint a goldosoknak mmr-em is. Plat, Gold ezeket már elvertem sokszor.
2014. febr. 23. 12:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Ott is vannak lowok.
2014. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
engem bronze IV be dobott s4 ben és azért volt mert mindig arra figyeltem hogy a csapattársaim feedelnek stb. most meg bronze II vagyok mert azt figyelem hogy én mit csinálok játék közben és nem azt amit a csapatom
2014. febr. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom tudom... én is bronzeba voltam s3-ban és bronze 4 ből jöttem fel silver 1 be
2014. febr. 25. 17:37
 6/9 anonim válasza:
a lényeg hogy csak azt figyeld hogy te mit csinálsz és ne azt amit a csapatod és egy idő után meg lesz a gold ha jól játszol am előző vagyok már bronze 1
2014. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
en is bronze 4-ben vagyok(EUNE) ,de akkora lowok vannak, hogy hihetetlen. Én sose engedek mindig megyek a main-emre haver is és lehozzuk vagy nem mert afk a srác,troll,nem tud jönni teamfight-ba hiába kérünk assist zászlóval segítséget. Ehez makk kell. Van olyan plat ismerősöm aki játszani nem tud csak végig makkolta a meccseket... meg olyanok voltak vele akik a végén kifullozódtak és lehozták neki.(jax,khazix,orianna,gragas,zed,vayne,stb)
2014. febr. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen igen... van velem is olyan elég gyakran hogy az ilyen tiszta nyomik bent vannak goldban meg platban és semmit nem tudnak..
2014. márc. 1. 22:57
 9/9 gámer1999 válasza:
Ajánlanám Kiss Ádám lolos videóit.Gondolkodás Rankeden.Azt nézd meg.
2015. szept. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!