Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan, ahol meglehet...

Van olyan, ahol meglehet nézni a számítógép háttérbeli folyamatait? Megint mikor kikapcsoltam,7 Giga volt a C meghajtón, most meg megint csak 4. Ez mi?

Figyelt kérdés
Amúgy lehet, hogy az Explorerrel van a baja, azt majd leszedem és újrarakom, kb azóta csinálja, vagy nem is tudom, lehet, hogy a Flash player új verziója óta, mert ott még a honlapjukon is ott van, hogy a vírusirtómnak engedélyeznie kell a programot, so lehet, hogy valami baj van vele. Egyébként valami beállításokat újított az Explorer, és egy ideje nem ugrik fel az az ablak, pedig még nem csináltam rajta semmit. Ja és most meg a programok telepítése és törlése listáján nincs rajta az Explorer, amit még el se indítottam amúgy, amikor már eleve 4 giga volt, pedig mikor kikapcsoltam akkor 7 gigabájtnyi volt a C meghajtón. Most akkor ezek okozhatják a hibát? Sőt, az Explorer mappáját se találja a gép, hogy onnan tudnám kitörölni. Ez most mi? Légyszi mondja meg valaki, hogy ezek okozhatnak-e bajt, vagy mitől vannak:O:O Amúgy mindjárt leszedem az Explorert, mert talán ott lesz a bibi, mást nem töltöttem le, csak a Flash playert, mondták már, hogy azt is rakjam újra, lehet az is lesz, de ha vírusos??:S Különben van hozzá még valami plugin is, egy 11-es plugin, egy reader 10.1.7, meg egy Shockwave player. Akkor azokat is szedjem le, ne csak a 12-es új változatot? Amúgy létezik, hogy az új fejlesztés vírusos, azért is van odaírva, hogy engedélyezni kell? Felpontozlak, csak légyszi help!!

2014. febr. 23. 21:28
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Megvan az Explorer mappája! Egyelőre kitörlöm mind, de még várom a válaszokat, előre is köszi!
2014. febr. 23. 21:31
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem engei kitörölni O_O AZt mondja, valami Systemtől engedélyt kell kérni:O:O

(Amúgy van másik böngészőm a gépen.)

Itten akkor az Explorerben kéne megnézni, hogy van-e beállítás, ami megakadályozza a frissítéseket, de lehet, leszedem a Flash playert a gépről.

2014. febr. 23. 21:38
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem tudom, ilyenkor a teljes Flash playert kell-e törölni. Ha meg régebbi verziót raknék föl, azzal meg az a baj, hogy nem játsza le a videókat :/
2014. febr. 23. 21:40
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem merem törölni a flespléjert, mert félek, hogy nem tudnám az egészet visszarakni.
2014. febr. 23. 21:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Ja és már volt olyan, lehet, hogy másik böngésző "állt bosszút", amiért az Explorert állítottam be alapértelmezettnek? Az olyat ugye nem csinál? Mert volt már olyan, hogy hozzá se nyúltam, erre küld nekem egy üzenetet a gép, hogy a XY működése leállt, én meg néztem, hogy mi van O_O
2014. febr. 23. 21:45
 6/12 A kérdező kommentje:
Most találtam egy oldalt, ez esélyes, hogy segít, ilyen súgó-féle,de attól még légyszi írjon aki érti, mi ez
2014. febr. 23. 21:47
 7/12 A kérdező kommentje:
Na, sikerült törölni a legfrissebb IE-verziót:):)
2014. febr. 23. 22:09
 8/12 A kérdező kommentje:
De még mindig szipkázza le valami a memóriát, már csak 3 Gigabájt van :/
2014. febr. 23. 22:11
 9/12 A kérdező kommentje:
Csináltam egy olyat, hogy C meghajtó tulajdonságok eszközök azon belül, ellenőrzés, és azt írja, nincs hiba:O De hát akkor ez most jó, csak még mindig nem tudom, hova tűnnek a Gigabájtjaim :/
2014. febr. 23. 23:28
 10/12 anonim válasza:
ctrl+alt+del ott meg tudod nézni a hátérbeli folyamatokat a gyorsítótár ürítéséhez pedig tölts le 1 ccleanert
2014. febr. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!