Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a korrektúrát...

Hogyan lehet a korrektúrát eltüntetni Word-ben?

Figyelt kérdés

A problémám: egy dokumentum elkészítése közben váratlanul el kezdtek megjelenni jobb oldalon a formázások. A korrektúra megjelenését kikapcsoltam, és folytattam a munkát. Később mentettem, bezártam. De akárhányszor megnyitom újra, mindig ott látható megint. Csak ennél az egynél. A gond az, hogy ezt elektronikusan kell elküldeni, és nem szeretném így. Ha átmásolom egy üres dokumentumba, akkor is ott van. Van valakinek ötlete, hogy mit csináljak?

(2007-es Word-öt használok, de kiegészítve a 2003-as menüsorával)


2009. dec. 11. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézet menü, nyomtatási elrendezés.
2009. dec. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Eleve az volt beállítva.

Próbáltam másik nézetet is, majd vissza erre, de akkor is ugyanez a helyzet. Más ötlet?

2009. dec. 12. 11:20
 3/4 anonim ***** válasza:
2009. dec. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Word 2003-ban

Eszközök menü, Korrektúra,(Ctrl+Shift+E) rákattintva megjelenik a Korrektúra eszköztár, bal oldalt az első lenyíló ablakban, a Végleges szöveg, vagy az Eredeti szöveget kiválasztani (Korrektúra nélkül!)

vagy az utolsó eszköztár ikonra (felfele mutató kék nyíl) klikk.

vagy a Megjelenés lenyílóra klikk, Korraktúraablak klikk.

2009. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!