Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Honnan tudnék szerezni olyan...

Honnan tudnék szerezni olyan windows xp service pack 2-t, esetleg 3-t, ami nem kér licensz kódot telepítésnél?

Figyelt kérdés
Nemrégiben volt egy ismerőstől egy windows xp service pack 2 telepítőm,ami nem kérte a licensz kódot a feltelepítésnél,csak aztán ez a cd eltűnt,nekem meg szükségem lenne rá.Vagy esetleg olyan xp is jó lenne,ami stabil (értem itt azt,hogy tuti nem szól,hogy hamisított xp változat stb.)
2009. dec. 12. 09:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szerviz pak 3 kell akkor hivatalosan [link]


Ha maga az op.rendszer kellene akkor torrent oldalakat ajánlom..

És hogy ne csiripeljen,hogy hamisított akkor ne töltsd le a gépedre azt a frissítést (Windows Genuine Advantage Notifications- windows valódi előny értesítő)..és akkor nem fog szólni.

A másik vedd meg.. De szerintem egyszerűbb a leírtakat követni..

Amúgy meg szerencséd van torrent oldalról olyat le tudsz szedni amire mehet nyugodtan az a frissítés mert átmegy rajta úgyis. :-)

2009. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem.Magyarul bármilyen windows xp-t letölthetek.Csak azért lenne jobb olyan,ami telepítésnél nem kér kódot,mert akkor nem kell attól félnem,hogy elhagyom.
2009. dec. 12. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!