Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol lehet ingyen letölteni a...

Hol lehet ingyen letölteni a World of Warcraft-ot?

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Torrentről.
2009. dec. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Itt.


[link]

2009. dec. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Komolyan, miért menő törtön játszani? Semmi kihívás nincs benne. Akkor inkább pl Runes of Magic-el játssz, ingyenes, hasonló mint a wow, kicsit jobb a grafikája, és nem tört, ami állandóan sz*rakodik.
2009. dec. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megint első, félreértés ne essék, én Wow-ozom, eredetin. Tudom, hogy sokan sajnálják rá a pénzt, épp ezért írtam, hogy a RoM ugyanaz, csak ingyenes.
2009. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A véleményed kb senki nem kérdezte. Játszon csak Taurin, ha megtetszik neki átáll.


Nem menő az eredeti semmivel se menőbb mint ingyér elkockulgatni.

2009. dec. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Te meg utolsó egy bunkó paraszt vagy.
2009. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

14:14

törtben is van kihívás, talán még nagyobb is mint eredetin (bár ez csak a bugok miatt) mert ha valaki 1-es raten nyomul (TAURI TILOS,NEM,KIZÁRVA!!! SZAR SZERVER,FOS,FIKA,HASZNÁLTHATATLAN,BUGOS,LAGGOS,NOOBOS stb.)

és a bugokban az a kihívás van ha rossz irányú bugok vannak akkor nehezebb fejlődni 80ra mintha működne de mind1 ezt hagyjuk, hülyeség


lényeg hogy akkor is lehet kihívás ha nem eredetin játszik az ember nem kell ahhoz 2 havonta nyolcezret fizetni

arról nem is beszélve a legnagyobb függők azok eredetin játszanak, én is éppazért nem megyek eredetire mert tudom hogy ki akarom majd használni a kifizetett időt és még annyira is fog tetszeni hogy csak azok fogok ülni egésznap.

így meg napi 2 órát játszom és van mikor megunom és annyit sem


19:03 neked meg annyi hogy

TAURI = FOS, SZAR


hogy miért? 1.tele van buggal amitől élvezhetetlen a játék még annyira sem mint a bp szerón (ezt is nagyon utálom)

2.a játékosok 70%-a tiszta noob azt se tudja mivan, ezeknek nagy része iskolában alsó tagozatos és nem érdemli meg senki ezt a büntetést hogy odamenjen

3.kamu, vannak szerverek amikre azt írja hogy fun,high,blizzlike és elárulom hogy ezek közül talán csak a fun nem kamu. blizzlike az az ami szereti a blizzardot benne is van a nevében és minden egyes rate egyezik, hát akkor a tauri kicsit NAGYON el van szálva mert amit blizzlikének jelölt meg az 3 vagy 4 rate.



szóval ennyi, a tauri egy akkora fos amelyet a legnagyobb ellenségemnek sem ajánlanék (megesett hogy oda akart menni több személy is akivel nem voltam jó kapcsolatban és megmondtam neki hogy minden hazugság amit róla írnak mint pl. kevés bug kevés lag - pf ekkora kamut - és ne menjenek oda és mind jól jártak)

2010. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja és igen tényleg bunkó paraszt, nem így kell az ilyet közölni
2010. márc. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: A WoW-ot akár hivatalos forrásból is le lehet szedni INGYEN, mivel te nem a kliensért fizetsz hanem a szerver használatának jogáért. Én is ajánlom a tauris oldalt, mert ott torrentel gyorsan le lehet szedni a 3.0.1-es klienst. A patchelés nekem nem megy Win 7-en, ezért úgy oldom meg hogy leszedem WoW Wikiről és bemásolom a WoW gyökérkönyvtárába, elindítom a Launchert, az ellenőrzi a patchet a letöltés helyett majd telepíti is.
2010. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sok ny.omorék b.uzerátor f.asz aki törtön játszik!
2010. nov. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!