Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Automatikus bejelentkezés?

Mr.Wolwerine kérdése:

Automatikus bejelentkezés?

Figyelt kérdés

a gépemen win 8.1 van 2 fiókkal az egyik a rendszergazdai jelszóval védve és egy másik ami nem rendszergazda és jelszava sincsen, és ha azt a fiókot használták akkor amikor ismét bekapcsolom a gépet akkor magától bead abba

Azt szeretném hogy minden indításkor a kettö kis kép jöjjön be és rá kelljen kattintani h melyikbe akarok belépni



2014. márc. 1. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:

A kezdőképernyő megnyitásához pöccintsen befelé a képernyő jobb szélétől, majd koppintson a Kezdőképernyő elemre. (Ha egeret használ, mutasson a képernyő bal alsó sarkába, vigye az egérmutatót egészen a sarokba, és kattintson a Kezdőképernyő elemre.)



Koppintson vagy kattintson a fiók képére, majd válasszon a menüben másik fiókot.

2014. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ezzel nem segítettél,

az a bajom h ha a jelszó nélküli fiókba voltam utoljára bejelentkezve akkor következő bekapcsolásnál a windows magától oda dob be

és én ezt nem akarom

2014. márc. 1. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs azt hittem hogy elsőnek a csempék jönnek be

akkor egyböl bejön az asztal?

2014. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

8.1-es windowsom van az asztalra bootol, de még mindig nem érted a kérdést.

Azt szeretném h a bejelentkezésnél kérdezze meg h melyik fiókba akarok belépni

2014. márc. 1. 19:01
 5/6 A kérdező kommentje:
az a bajom: ha a jelszó nélküli fiók volt használva akkor, ha kikapcsolom a gépet, másnap újból használom akkor visszadob a jelszó nélküli fiókba és nem kérdezi meg h mivan ha megis a másiba akarnék belépni
2014. márc. 1. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Dettó... :/
2014. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!