Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Word-ben csináltam két tábláza...

Word-ben csináltam két táblázatot. Hogyan lehet egymás mellé helyezni őket? FONTOS!

Figyelt kérdés
2009. dec. 12. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt akarod, hogy egymás mellett legyen a kettő és hogy ez nyomtatásban látszódjon, akkor tudok egy jobbat:


Csinálsz egy új táblázatot alá, +1 oszloppal és a középső oszlopot, ami a táblázat +1 oszlopa, azt fehér szegélyűvé teszed, úgy hogy a vízszintes vonalak legyenek a középső oszlopba fehérek. Nyomtatásban így 2 táblázatot kapsz. :D

2009. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ez nekem is eszembe jutott, csak nem akartam az egész táblázatot újra megcsinálni. De azért köszi.

Egyébként közben rájöttem: a kurzort a második táblázat elé állítottam, Formátum-Hasábok-Kettő és beállítottam, h az aktuális ponttól új hasáb. :P

2009. dec. 12. 15:00
 3/3 anonim ***** válasza:
az is egy jó megoldás.
2009. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!