Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SeeMTA Ezen elfut? (Többi lent! )

SeeMTA Ezen elfut? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

Sziasztok! Immáron azzal a kérdéssel fordulok a gyakorikerdesek.hu weboldal tagjai felé hogy a SeeMTA v2 szerver (ami Multi Theft Auto: San Andreas 1.5-ös) elfutna e egy Lenovo laptopon? LINK: [link]

Nekem azt mondták hogy olyan gép kell hozzá amin elfut a Call of Duty: Modern Warfare 1, 2, 3 v. Balck Ops 1,2 stb..

Eddig oké. Csak az a probléma, hogy ott van haverom Hp Pavilion G7 gamer laptopja ( Gépigény: Intel Dual Core i7 4x2.5Ghz ; Vidikártya: Intel HD Graphics 1GB, ATI HD RADEON 1GB ; 8GB RAM ; 1000GB HDD; Windows 8) és érdekes módon nagyon rosszul megy rajta. A játék játszhatatlan össze vissza villog az egész kép nem tölt be a map v. egy épület. Kérdezem én hogy ha az övén nem fut el akkor az enyémen se? Még két dolgot hozzátennék: 1. Kérem senki ne jöjjön azzal hogy "vegyél asztali gépet mert a laptop sz*r" . 2. Akinek laptopja van nagyon mindegy milyen (azért kérem a gépigényét írja le és a típusát) az kérem írja le hogy hogyan fut rajta a játék, laggol-e stb. Válaszokat előre köszönöm! Megfelelő választ adó félnek megy a piros kéz ;)



2014. márc. 1. 19:20
1 2
 1/15 TigerDemoN ***** válasza:
58%
Futni fog rajta...
2014. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem piros zöld kéz :D
2014. márc. 1. 20:03
 3/15 anonim ***** válasza:
41%
El, nekem is laptopom van csak Intel HD videókártyával ( gyengébb mint a mit linkeltél) és azon is elfut 30 fps-el.
2014. márc. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Tomicraft123 válasza:
Nekem is laptopom van de akadás mentesen lagg nálkül fut
2015. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Segítenétek?

Nekem az a bajom, hogy valamiért folyamatosan ki crashel az MTA-m amikor fel csatlakozok egy szerverre.

Talán a gépemmel van a baj?


OS:Windows 7 Professonel

Proci: Intel(R) core duo 2 1.86Ghz

RAM:2GB DDR 2-es

VGA: ASUS HD 5450 1GB

HDD:1 meghajtós, C:74.5GB


Mi lehet a baj? :c

2015. júl. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Segítenétek?

Nekem az a bajom, hogy valamiért folyamatosan ki crashel az MTA-m amikor fel csatlakozok egy szerverre.

Talán a gépemmel van a baj?


OS:Windows 7 Professonel

Proci: Intel(R) core duo 2 1.86Ghz

RAM:2GB DDR 2-es

VGA: ASUS HD 5450 1GB

HDD:1 meghajtós, C:74.5GB


Mi lehet a baj? :c"


Válts 64 bites Windows-ra. jó lesz

2015. aug. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

Sziasztok! Nekem is hasonló problémám van. Nekem PC-m van, de elég gyenge gép. Akad a SeeMTA rajta, képtelenség játszani, tudnátok segíteni? Mit javasoltok (azon kívül, hogy vegyek jobb gépet). Esetleg mit cseréljek ki rajta?


A gépem:


Windows Vista Home Premium 32bit, AMD Athon64x2 Dual Core Processor 4400+ , 2GB ram, ATI readon HD 2600 Pro

2015. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 TigerDemoN ***** válasza:
7# Azt a gépet nem éri meg fejleszteni....Mondjuk a Win. Vista helyett rakj fel win xp-t vagy win 7-et.
2015. szept. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
A haverod laptopján azért villog és nemtölt be,mert az mta beállításaiban a haladó fülnél nincs beállítva a streaming memória.Ami pedig a te géped illeti (a linkbő nem kivehető a pontos specifikáció) Próbáld meg...szerintem menne.
2016. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

ez egy régi kérdés de akinek poblémája van ezzel annak itt a válasz.


Pályát nem tölti be:bemész beálításokba ott a haladóba és a streaming memóriát feljeb veszed.


Nem fut kidobál a játék:Sajnálatos módon a seemta nem kompatibilis a 32bites os rendszerekkel nekem is ez volt a gond 64 bitet igényel.


Régen Jó volt de most álandóan CD16 os hiba van(lecsatlakozva aszerver kapcsolat megszünt):

Ennek 2 oka is lehet vagy valami gebaszvan a gta san andreas-val ennek megoldása az ujra telepítés ilyenkor célszerü az mta-t is ujra rakni.


Második hogy a windiws megbetegedett azaz vírust kapott ilyenkor célszerü ujra rakni a gépet(hiába futatsz vírus írtót nem fogja tökéletesen eltüntetni a hibát mindenféle képp ajánlott ujra telepíteni)

2016. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!