Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 12 indítási probléma?!...

Baloghgergo97 kérdése:

Fifa 12 indítási probléma?! (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tudom,hogy a könyötökön jön ki de én is megkérdezem mert nekem eddig semmi nem segített!Elindítom a Fifa12-t és bejön a Fifa12 logója stb..tölt,tölt,tölt,..de semmi! a replay0.bin írásvédett. Szamitogep->Fifa12nosteam-Game-fifa.exe ... semmi ékezet VISZONT Könyvtár-Dokumentumok-Fifa12-stb.. ebbe van ékezet de nem tudom megváltoztatni!Csináltam új fiókot de úgysem működik!Ez már a 3. Fifa12 amit letöltöttem.Segítsetek kérlek!Köszönöm előre is!(Minden válaszolónak megy a zöld)

2014. márc. 1. 19:46
 1/3 Tengor ***** válasza:
Ezzel próbáld: [link]
2014. márc. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem gúnyolódásképpen mondom, de ha a PC-s alapokat annyira nem tudod, hogy a directory, a folder és a library között nem tudsz különbséget tenni, akkor nagyon nem kéne kalózkodnod. Sőt, meg kéne fontolnod, hogy inkább konzolt használsz, ahhoz nem kellenek alapismeretek, csak nyomkodni kell.
2014. márc. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Segítséget kértem,nem oltást! :(
2014. márc. 1. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!