Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért szaggatja a vágni...

Hancsy kérdése:

Miért szaggatja a vágni kívánt videókat az összes szerkesztőprogram?

Figyelt kérdés

Kipróbáltam eddig a Sony Vegas-t, a Movie Maker-t, az AVS Video Editor-t.

Ha tudtok légyszi segítsetek!



2014. márc. 8. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy szaggatja? Egyáltalán mit próbálsz elérni *pontosan* és mi lesz az eredmény?
2014. márc. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 csacsi2 ***** válasza:

Mert túl nagy felbontással (mérettel) dolgozol és kevés a géped neki!

Nézd meg a RAM és a CPU fogyasztást, ha elfogy akkor ez van, válassz kissebb video-t.

Egyéb esetekben VGA Driver is lehet probléma, ha gyenge a videokártya vagy rossz a driver.

Bizonyos képszerkesztő programok kihasználják az újabb VGA -k videogyorsítását hardveresen. Ezt kapcsold ki a programban, lehet nem megfelelő neki a hardveres gyorsítás. Javíthat a helyzeten továbbá, ha a programban a megjelenítésnél a DirectX gyorsítást választod.

Lehet még az is hogy hibás vagy sok kodek van telepítve, hogy összeakadnak, használj helyettük K-Lite codecpack -et!

...de szerintem gyenge a géped hozzá, ezt ellenőrizd először (RAM/CPU)

2014. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában akkor játsza le a kontroll ablakban szaggatottan a videót, ha gyengus a gép.
2014. márc. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat..:) Én is erre gondoltam, hogy kicsi lehet hozzá a gép...de sajnos egy versenyre kell filmet vágnunk.. csak éppen arra nem gondoltak, hogy nem mindenki rendelkezik extra erős géppel és megfelelő felszerelésekkel.. :( de még egyszer köszönöm a válaszokat és azt is, hogy segítettetek nem pedig negatív válaszokat adtatok :)
2014. márc. 9. 15:47
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

konvertáld át kissebb felbontásra, kissebb tömörítéssel (pl.: mpegII, MJpeg), akkor már könnyebben boldogul vele a videoszerkesztő program!

Any video converter:

[link]


Ha a versenyen (?) a videominőség számít akkor nem nagyon tudsz mit tenni..Minden esetre a veszteségmentes tömörítéssel könnyebben dolgozik a vágóprogram, mint egy agyontömörített formátummal...

2014. márc. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!