Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mount and Blade Warbandban...

Mount and Blade Warbandban van 1 kis problémám a királyság alapítással és erre szeretnék egy kis segítséget kérni?

Figyelt kérdés
Miután megalapítottam a királyságomat a csapatomból udvarmestert neveztem ki a fővárosba (amit nem tudok megváltoztatni ehhez is kérnék segítséget) és a váramat elfoglalták majd miután visszafoglaltam nem volt meg az udvarmesterem és nem is találtam sehol de ujjat nem tudok kinevezni mivel a csapattársaknál is az van kiírva hogy az udvaromban van de nem találom és így nem is tudom irányítani a királyságot mi történt és mi a teendő

2014. márc. 17. 17:14
 1/2 berci2004 válasza:

Lecserélni amikor beszélsz bele lesz egy hasonló opció,hogy

Már nem szeretném hogy az udvarmesterem légy,a másik kérdésedre pedig nem tudom a választ de lehet hogy fogoly volt a várban és te kiszabaditottad vagy átment a másodikkéntt elfoglalt várba vagy városba ilyenkor helyezd át az udvartartárst.

2015. jún. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Az is lwt hogy elfogták és valahova be van(nak) zárva.az utazótol megbirod kérdetni hogy hol van.
2015. júl. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!