Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom beállítani Wordben...

Szuperpocok kérdése:

Hogy tudom beállítani Wordben azt, hogy az élőfejbe írt szöveg ne jelenjen meg a következő lapon?

Figyelt kérdés

A szakdolgozatomat írom éppen, és a forrásmegjelölést ugyebár a lap aljára teszem, csak az a baj, hogy az odaírt szöveg mindig átkerül a következő lap aljára is, és így tovább.

Valaki letudná írni nekem, lépésről lépésre, hogyan kell azt megcsinálni, hogy csak az adott oldal alján legyen a szöveg?

Word 2010-el dolgozok, de szívesen megtudnám azt is, hogy Word 2003-ban hogyan kell.



2014. márc. 18. 12:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Az élőfej/láb lényege hogy a tartalma minden oldalra bekerüljön, és ne kelljen újra létrehozni.

Forrásmegjelölést inkább ne oda rakj, hanem lábjegyzetbe, az is a lap alján van. És azzal még hivatkozni is tudsz, indexszámokkal vagy szimbólumokkal jelölni hogy az adott szöveghez az adott lábjegyzetszám alatt van a forrás.


Kijelölöd a szöveget, majd Hivatkozás/lábjegyzet beszúrása.

2014. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 coopper ***** válasza:

Szia.


A válasz : Szakasztörés segitségével és eltérő láblécek segitségével. De szerintem valamit nem jól csinálsz, mivel most neked annyi fajta lábléced lesz, ahány oldalas a dokumentumod. (És ehhez jön majd még az oldalszámozás is, persze csak akkor ha a láblécbe lesz az oldalszámozás.)


Forrásmegjelölást álltalában az utolsó oldalra szokták rakni, mig a szövegben csak számoznak.


Vagy a lábléc felé rakd a forrásmegjelölést (pl. Szövegdoboz beszúrással), ha feltétlenűl azon az oldalon szeretnéd látni, ahol felhasználtad.


Szakasztörés és Fejléc/Lábléc elválasztása egymástól :

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__5..


Sok sikert.

Üdv.

2014. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!