Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 30 napos programok fájlok...

30 napos programok fájlok törlése hogyan?

Figyelt kérdés

Melyik fájlot , hol keressem ha egy "30 napos programot" újra szeretném telepíteni és futtatni a gépen?

Van nekem egy programom, aminek lejárt a 30.-napja és nem működik. Töröltem a gépről , és újra telepítettem, de valami rejtett fájl maradhatott a gépen, mert tudja, hogy telepítve volt, és lejárt a 30 nap próbaverzió....

Sajnos a runasdate program nem működik...

Milyet ötletet tudtok mondani ami működik is...



2014. márc. 18. 15:23
 1/6 Tengor ***** válasza:

Ezer megy egy helyen lehet. Nem is biztos, hogy fájl, lehet, hogy egy registry bejegyzés.

Extrém esetben akár a géped ujjlenyomatát is letárolhatják és az alapján regisztrálják a 30 napos használatot.

2014. márc. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Lajos54 ***** válasza:

Az esetek nagy százalékában a Registry-ben tárolódik el az első telepítéskor, majd íródik felül a próbaidő lejártakor egy bizonyos adat. A csalafintaság az, hogy olyan néven általában, amiről nehéz kideríteni, hogy ahhoz a programhoz tartozik. Minden indításkor ezt ellenőrzi az ilyen program.

Egyes esetekben segíthet a rendszer visszaállítás (a próbaverzió telepítését megelőző időpontra), de akkor sajnos minden más is visszaáll, ami azóta volt telepítve (programok, frissítések stb., az egyéb adatfájlok -.doc, képek, zene, film- kivételével).

Még esetleg megbízható Registry mélytisztító programmal lehet próbálkozni, de ha nem értesz hozzá eléggé, kitolhatsz magaddal.

Természetesen egy oprendszer újratelepítés egyből megoldaná a kérdést, de nem hinném, hogy ez a célravezető megoldás.

2014. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van az ilyenre megoldás :) apám munkatársa egyszer még mikor win7-em volt leírta hogy telepítés közben hova menjek és töröljek 2-3 fájlt és tényleg sem licenc kulcs meg semmi név meg jelszó sem kellett egy programhoz sem :)) ha még olvasod akkor írok majd.
2014. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tengor ***** válasza:
#3, nem mondtuk mi sem, hogy nincs. Honnan tudod, hogy pont az a program, pont azon verziója van meg a kérdezőnek, amit ti megbuheráltatok?
2014. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Iobit Uninstaller az állítólag mindent letöröl a programból.

De még nem töröltem vele 30 napos programot.

2018. máj. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De sok programnak meg lehet nézni az interneten, hogy mi a serial kódja!
2018. máj. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!