Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A mobilomról eddig mindig meg...

A mobilomról eddig mindig meg tudtam nézni a hotmail-es emilcímem, de újabban kiírja, hogy Javascript szükséges, vagy engedélyezzem a parancsfájlok futtatását. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Javascriptet nem tudtam letölteni, a parancsfájlokat nem tudom hol kell engedélyezni. Valaki segítsen légyszi!
2008. júl. 23. 15:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hááat, ez érdekes.

Próbáltad a cache-t üríteni? Sok mindent meg tud oldani. Nem tudom milyen telefonod van, így nem tudom hol kell keresni, de biztos van ilyen menüpont valahol a net-beállításoknál. (Nekem Nokia 6030-am van, ott egyből az internet főmenüben van ilyen, de gondolom neked nem ilyen van.) Ha nem találod cache néven, futhat még gyorsítótár, ideiglenes tár vagy valami ilyesmi néven is.

2008. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A catche-t ürítettem, de mégse jó, más beállítási lehetőséget pedig nem találok. Nokia valamim van, az amelyiknek textildísz van az oldalán.
2008. júl. 24. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!