Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Adobe After Effects CS6-on...

Adobe After Effects CS6-on miért nem működik a Shatter-effect?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdő After Effect (CS6) használó vagyok, és nekem valamiért nem működik a shatter effect (az az, amivel szét lehet zúzni cuccokat). Néztem egy rakat tutorial-t YouTube-on, de mindig, mindenhol külön állítgatás nélkül kapásból működik. Van ugye az a kerék-szerű cucc, és a háttérben a minta (beállításfüggő, pl Bricks, Glass...). Na nekem azt csinálja, hogy berakja ezt a kereket, és a mintát csak KÖRÉ teszi, és MÖGÉ nem. Ez nem lenne baj, de nem csinál semmit (nem robbant, nem szedi szét, semmi), hanem csak eltünteti, vagy mit csinál az adott réteggel. Magyarul ráhúzom az effectet és eltűnik a réteg.

Nagyon-nagyon megköszönök előre is minden segítséget, nagyon kéne!



2014. ápr. 6. 15:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!