Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » GTA IV miért nem indul, nem...

Hajnal99 kérdése:

GTA IV miért nem indul, nem eredeti?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem régen megvettem a GTA4-et pc re , láttam a neten videókat hogy be lehet módolni hóesést autókat stb.. na én videók szerint megcsináltam teljesen úgy ahogy mondták/írták de amikor elínditom a játékot felpörgeti a DVD-t és semmit sem csinál.. Csak akkor indul el ha újratelepítem. nem eredeti a játék ? A gép erős azzal nemlehet gond.
2014. ápr. 6. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Elb*sztad a gta-dat a modolással. Telepítsd újra, előtte viszont a mentéseket mentsd el máshova.
2014. ápr. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Vortrex ***** válasza:
Inkább a verzió számmal lehet a baj, nézd meg milyen verziód van és hogy mit írnak hozzá
2014. ápr. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Nem basztam el mert eddig egy mód se volt bennt.. betettem egy autót és nem indult szóval nem módoltam agyon .

2.Azt a számot hol tudom megnézni ?

2014. ápr. 7. 07:54
 4/6 anonim válasza:

Ha nem eredeti, ne csodálkozz.

De ha még el is indul, b*szhatod, ugyanis a R* a kalózmásolatokat felismeri, és berak egy olyan modult, hogy billegjen a képernyő. Jó hányást. :D

2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hogy lehetséges, hogy nekem normálisan, billegésmentesen megy a tört?
2014. nov. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vortrex ***** válasza:
Csak nagyot akart mondani, persze hogy normálisan fut a tört is, ha jó helyről van
2014. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!