Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom letiltani az...

Miért nem tudom letiltani az automatikus bejelentkezést Windows 8.1 Update 1 x64-en? Többi lent.

Figyelt kérdés

Már mindent megpróbáltam: csoportházirend, regedit átírás, program, stb.

De ugyan az a helyzet: a bekapcsolásnál a legutóbbi felhasználót tölti be (3 van, ezért lenne fontos a választási lehetőség)

Tudnátok segíteni, miért van ez és hogy kapcsolhatom ki?



2014. ápr. 13. 08:43
 1/2 anonim ***** válasza:
startmenü -> futtatás: control userpasswords2 és a pipát kivenni
2015. ápr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az érdem nem az enyém, angol leírás alapján csináltam:


1) Start->Futtatás->regedit


2) Elnavigálsz ide:


HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\UserSwitch


3) Itt duplán kattintasz az Enabled-re és átírod az értéket 0-ról 1-re. Bezárhatod.


4) Start->Futtatás->netplwiz


Itt bepipálod a "Számítógép használatához jelszót és felhasználónevet kell megadni" részt. Bezárhatod.


5) Start->Futtatás->gpedit


Elnavigálsz ide:

Felhasználó konfigurációja->A Windows beállításai->Parancsfájlok (bejelentkezés/kijelentkezés)


jobb oldalt katt duplán a Kijelentkezésre.

Az ablakban hozzáadás, majd:


Parancsfájl neve: reg.exe

Parancsfájl paraméterei: add HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Authentication\LogonUI\UserSwitch /v Enabled /t REG_DWORD /d 1 /f


ezután OK, majd OK.


6) Most letöltöd innen az alkalmazást, kibontod és rendszergazdaként futtatod a megfelelőt: [link]


7) Kattintasz az Enable User List-re és kész.

2015. dec. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!