Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Java virtuális gép telepítés?

Unari kérdése:

Java virtuális gép telepítés?

Figyelt kérdés
Adott egy gép amin egyáltalán nincs internet. Viszont egy CAD program telepítéséhez kell a java virtuális gép. Létezik internet nélkül javat telepíteni, mert rengeteg oldal van offfline telepítésre, de a vége mind az hogy a telepítéshez le kell töltenie dolgokat. Ez hol offline?

2014. ápr. 13. 20:01
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Talán ez : [link]


Windows offline résznél


Sok sikert.

Üdv.

2014. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam és sajnos ez sem jó az exe után a telepítő nem indul el ha nincs aktív internet, ugyan is itt nem a javat töltöd le csak egy alkalmazást ami le akarja tölteni a hozzávalókat a netről. Ezért nem értem hogy miért offline
2014. ápr. 13. 21:20
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott. de nem is értem hogyan. Kétszer elindítottam, és Download-olni akart. mérgemben harmadszor is rányomtam, és tadam, felment. Szerintem ha sokszor nyomjuk a lift hívó gombját igen is gyorsabban jön le a lift :-) :-)
2014. ápr. 13. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!