Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet kitörölni egy...

Hogyan lehet kitörölni egy játékot ha nem találom hol van?

Figyelt kérdés

Van egy játékom(Company of Heroes) amit nagyon szeretek, fent is volt egy darabig de utána letöröltem. Elég paraszt módon töröltem(rámentem a mappára és törlés)

és most amikor újra fel akarom rakni akkor azt írja ki hogy már fent van a gépen és kidob.Megnéztem, nincs felsorolva a Programok telepítése és törlésében,Kitöröltem a dokumentumokból amit otthagyott és még a rendszerleíró adatbázisból is kitöröltem a nyomait, mégsem enged.

Már nincs több ötletem, szóval ha valaki tudja mi a megoldás akkor pls írjon.


2009. dec. 21. 17:08
 1/4 anonim válasza:
lehet hogy valami rejtett adatok maradtak meg és a gép azt hiszi hogy a játék az
2009. dec. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A program neve amit keresel: Revo Uninstaller.

Négyféle törlési mód közül választhatsz, a legalsót válaszd majd!

2009. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A Revo nem találja...
2009. dec. 22. 12:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg visszaállítani a kukából a mappát, és utána (pl. vezérlőpulton keresztül) rendesen letörölni.
2009. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!