Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A többivel mit kell csinálni?

A többivel mit kell csinálni?

Figyelt kérdés
Letöltöttem ps2-re a fifa 10-t mely 5 részben volt. De megnéztem és csak az első részben van egy ISO fájl. Most azt ki csomagoltam az ISO-t egy külön mappába és benne is vannak azok a fájlok amik kellenek a gamehoz. Igenám csak ottvan még 4 rész de egyikben sincs semmi:\ Most akkor azokat is csomagoljam ki külön mappába vagy valahogy így?:D Vagy nem muszály?
2009. dec. 21. 19:36
 1/1 anonim válasza:
Hali. Nem kell kicsomagolni semmit, az ISO egy képfájl, olyan mint az NRG. A többi 4 fájlnak milyen a kiterjesztése? Gondolom sedégfájlok. Simán írd ki Neroval v DVD Decrypterrel az ISO-t, de ne adatként, hanem 'lemez/cd-kép vagy elmentett projekt'-ként. Először próbáld ki újraírható lemezre, bár nemtom, h a PS2 elviszi-e.
2009. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!