Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudnátok olyan programokat...

Tudnátok olyan programokat mondani amivel tudok egy bootolhato DVD-t írni?

Figyelt kérdés
Eddig kettő programmal próbálkoztam. Az egyik egy úgynevezett ISO Burner, a másik a sokak által ismert Nero. Az ISO Burner-el több DVD-t is készítettem (más-más op.rendszereket) és sajnos egyik sem működik. A Nero-val nem tudom hogyan lehetne ezt megvalósítani. A válaszotokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 17. 21:44
 1/6 Tengor ***** válasza:

Engem olyan érdekelne inkább, amivel nem lehet bootolható lemezt írni, ez igazi kuriózum lenne.

Mégis hogy írtad? Felmásoltad az ISO-t a lemezre?

2014. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
IMGBurn, PowerISO. Utóbbi nem kifejezetten író program, de gyerekjáték vele bootolható ISO-t csinálni, amit aztán ki is tud írni, de más programmal is kiírhatod.
2014. ápr. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nero-ban egyszerű Adat lemeznek írtam. Lehet hogy itt van a probléma? :D Ne haragudj hogy ennyire tudatlan vagyok
2014. ápr. 17. 21:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ott. [link]

kb jó leírás...

2014. ápr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors segítségeket
2014. ápr. 17. 21:51
 6/6 tabaki ***** válasza:

"Lehet hogy itt van a probléma?"


Igen. A sima adatlemez opció sima adatlemezt készít. Lemezkép kiírása vagy hasonló, bármelyik íróprogramban.

2014. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!