Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a youtube IP címe?

Mi a youtube IP címe?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de néha ( van, hogy naponta de van, hogy hetekig sem ) nem megy a youtube, de csak az. A hiba ami miatt nem meg, hogy a youtube.com nevet nem tudja lefordítani az IP címére...parancssorból meg tudom pingelni a youtubot, és vissza is térnek a csomagok de behozni nem tudom és sejtelmem sincs, hogy mit tegyek. A gépemen van windows és linux ( ubuntu 14 ) is, a probléma mindkét gépen ugyan úgy fent áll mind firefox mind chrome böngészőben.

2014. ápr. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kivenni a routert, s direktbe modemre csatlakozni. Más flash oldalnál is fent áll ez?
2014. ápr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Állíts be alternatív DNS-t a 8.8.8.8 címre, a szolgáltatód DNS szervere szar, azért van ez.

Egyébként a youtubenak nem 1 IP címe van, hanem régiónként váltakozik 5-8-10 IP, és régiókon belül is váltakozik havonta néhányszor.

2014. ápr. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem más oldalnál ez nem áll fent, kivéve a google fordító, néha az is csinál ilyet. Más oldalnál nem tapasztaltam soha ilyet. Rendben beállítom aztán meglátjuk mi sűl ki.
2014. ápr. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!