Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mekkora veszéllyel jár Java6...

Mindenmásnévfoglalt kérdése:

Mekkora veszéllyel jár Java6 használata?

Figyelt kérdés
Mekkora veszéllyel jár Java6-ot használni? Van egy játék, ami nem fut az asztali gépemen (masszív gaming gép, 3d-s online játékokat simán futtat), de a családban van 2 jóval gyengébb laptop, amiken java6 van, és ott működik (laggol, de hát gyenge gépek). Szóval arra gondoltam, hogy váltok, de nem tudom, hogy ez mennyire veszélyes.

2014. ápr. 21. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak saját felelősségre csináld, akár bele is halhatsz. Én nem ismerek senkit aki meg merte tenni.
2014. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de én úgy értettem, hogy más programok futása, hasonlók.
2014. ápr. 21. 19:43
 3/4 anonim ***** válasza:
A java6 jobb volt, mint az oracle féle java7... Amíg Sun kezében volt a java is, nem volt ennyi sebezhetőség rá, szóval még akár jobban is járhatsz vele.
2014. ápr. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én csak olyan linket találtam java6 letöltésre, ami oracle-ös. Az jó, vagy más oldalról kéne leszednem, hogy az általad említett jobb verzió legyen meg?
2014. ápr. 21. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!