Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Most vettem egy ultrabookot,...

Most vettem egy ultrabookot, ami már annyira ultra, hogy nem található benne utp csatlakozó. A munkahelyemen azonban a kábeles hálózat sokkal stabilabb. Létezik valamiféle átalakító amin keresztül tudnám csatlakoztatni? (mini display, usb stb. )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 26. 22:17
 1/4 hypno ***** válasza:

Nem


Ez nem pusztán csatlakozó kérdése. A vezetékes hálózati vezőrlő egy külön áramkör.

2014. ápr. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anti paladin ***** válasza:
Létezik usb-ethernet átalakító, 3-6e Ft-tól kaphatóak.
2014. ápr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 hypno ***** válasza:

#2 Ezek valójában nem átalakítók, hanem USB hálózati kártya/adapterek. Saját MAC címmel.


Viszont a kérdező céljaira megfelelnek. Hogy sebességben, stabilitásban azt kapja-e amire számít, az nem biztos. Elég, ha a vezeték nélküli USB WiFi adapterekre gondolunk

2014. ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anti paladin ***** válasza:

Igen, tudom mik ezek és hogy működnek de a kérdezőnek a legegyszerűbb kifejezést adtam meg amivel fél perc alatt guglizhat magának valót vagy könnyen el tudja mondani egy eladónak, hogy mit is szeretne, barkóbázás nélkül.

Ellenben az első válaszod alapján a kérdező talán nem jár a téma után.


Stabilitás? Jó kérdés de az említett usb-s wifi adapterem betonstabil és gyors kapcsolatot létesített egy betonfödémen keresztül.

Mindenben ki lehet fogni a gagyit.

2014. ápr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!