Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet beállítani cod...

Hogyan lehet beállítani cod 2-ben azt, hogy ha megnyomom az f1-et v f2-t stb. , akkor írjon be a chatbe egy olyan szöveget amit előre beállítok?

Figyelt kérdés
2009. dec. 24. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A console-ba (ami emlékeim szerint a 0 [nulla] a cod2-ben) beírod az alábbi sort:

/bind F1 say "szöveg amit akarsz"


A bind-elés lényege, hogy először megadod a gombot, amire reagáljon, megadod hogy milyen parancs szerint cselekedjen, és jelen esetben megadod a kívánt szöveget. A beírásodat tarkíthatod, ahhoz csupán az kell, hogy a szöveg elé raksz egy ilyen jelent--> ^ (AltGr+3) majd utána írsz egy számot 0-tól 9ig. Minden számnak megvan a saját színe, sajnos fejből nem tudom. Egy szövegen belül több színkód is lehet.


Egy bindelés így néz ki kb:

/bind F1 say ^1Sziasztok ^5srácok

2009. dec. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2009. dec. 24. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Úgy is lehet, ahogy az előző írja, de ez sokkal egyszerűbb, profibb, és jobb:


/bind w kill x szöveg


Az x helyére kell beírni, hogy melyik gombbal írja ki a szöveget, szöveg helyére meg amit írni akarsz.

2009. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, de nem értem a logikád. Miért is egyszerűbb meg profibb a te megoldásod az enyémmel szemben? Azért mert én kifejtettem a lényegét, te meg csak leírtál egy minta bind-et?
2009. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha észrevetted volna meg akartam szívatni a gyereket.

Nem tudom tudod-e, hogy mi az a /bind w kill, de ha nem akkor próbáld ki.

2009. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva sejtem, ha a /kill parancsból indulok ki. Bár lehet a szöveg miatt amit utána ír nem működött volna. Csak azt furcsálltam, hogy a "w"-re akartál egy bind-et rakatni, holott alapból az mindenkinél az előre mozgás.


Egyébként meg nincs jobb dolgod mint hülyeségeket írogatni Szenteste?

2009. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ 00:16 és Boldog Karácsonyt :D
2009. dec. 25. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!