Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem működik a GTA San Andreas...

Nem működik a GTA San Andreas mostanság de régen kitűnően ment. Ez mért van? Legyetek szíves segíteni nekem.

Figyelt kérdés

ezt írja ki:Microsoft Visual C++ Runtime Library

Program:D:\Dolog\GTA San Andreas\gta_sa.exe

This application has requested the runtime to terminate it in as unusual way.Please contact the application's support team for more information

amikor elindítok egy szervert.Lefordítottam de,még mindig nem értem mit kéne tennem sok segítséget kértem emberektől de ők se tudták.



#A GTA San Andreas nem működik #semelyik szervere nem enged fel #régen kitűnően ment #nem értem a probléma okát #ezt írja amikor probálkozok:This application has requested the runtime to terminate it in as unusual way.Please contact the application's support team for more information #a singli player működik de a SA:MP nem #az MTA is fut rajta és az működik #az okot még most se bírtam megfogalmazni #lefordítottam de akkor se #sokat próbálkoztam vele
2014. máj. 4. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak tipp, de töltsd le és rakd föl: [link]

Ha szerverre akarsz fölmenni (gondolom samp vagy mta), akkor telepítsd újra a sampot vagy az mtat.

2014. máj. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!