Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Internet Explorer 11-ben...

Internet Explorer 11-ben hogyan oldhatom meg ezt a hibát? Az Internet Explorer megakadályozta, hogy ez a weblap parancsprogramokat vagy AktivX vezérlőket futtasson?

Figyelt kérdés

A oprendszer windows7 bár nem tudom, hogy ez mennyiben lényeges. A fájlok amelyeket meg kell nyissak a számítógépen vannak, egy adott program használja őket. Már mindent megpróbáltam, Eszközök, Internetbeállitások, Biztonság, amit tudtam végigzongoráztam. Amint a Blokkolt tartalom engedélyezésére kattintok akkor megnyitja. Ez viszont zavaró és gátolja a program megfelelő működését.

Mit változtassak a beállításokon?

Köszönöm.


2014. máj. 4. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamikor régen az IE beállítások ablakban a speciális fülön kellett a sok pipa közül párat beikszelni, hogy ne kötekedjen ilyesmire. Most nincs kéznél IE11, úgyhogy többet nem tudok mondani, de ott néz szét. Aktív tartalom futtatása a számítógépről, meg efféle marhaságok.
2014. máj. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!