Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Barátnőm most frissitette a...

Viktormark92 kérdése:

Barátnőm most frissitette a win8-át és sajnos nem tudja megnyitni a skypot. (win 8.1 a skype alapból elvileg rajta van és nem engedi megnyitni ráadásul egy skype verziót se tud letőlteni. ) Ötletek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 4. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
54%

A win8.1 beépített skype-ja nagyon szar. Tegyétek fel ezt:

[link]

2014. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló!

Nekem Win 8.1 Pro (64 bites) van és nekem sem jó az eredeti beépített Skype. Próbáltam leszedni a hivatalos oldalról, de nem működött.

Az általad belinkelt Skype-ot is próbáltam, fel is telepítettem de mikor bejelentkeznék, akkor elkezd a végtelenségig tölteni és lefagy...Gépet újraindítottam, többször újratelepítettem a Skype-ot, rendszergazdaként is futtattam, kompatibilitást is átállítottam Win 7-re meg XP SP3-ra, de ugyanúgy kifagy. Miért ilyen f*s a Win8???????

2015. dec. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!