Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan médialejátszó...

Van olyan médialejátszó szoftver, amivel letöltés nélkül le tudom játszani a youtube vagy más online videókat anélkül, hogy használnám a böngészőket?

Figyelt kérdés

Tegnap elromlott a flashplayer, reggel még semmi baja nem volt, délután pedig már úgy szaggatott minden bögészőn, hogy nézhetetlenek lettek a videók. Próbáltam frissíteni, újratelepíteni, de semmi nem oldotta meg a problémát.

Megpróbáltam a gépemen lévő videóprogramokkal (Bsplayer, Windows media player, Nero showtime) lejátszani az online videókat, de egyikkel se sikerült. Leszedtem egy ilyen célra javasolt programot is, a VLC playert, de azzal is befürödtem.

Ismertek olyan progikat, amikkel le tudom játszani az online videókat? Böngészővel nem tudom rendesen megnézni őket.

Egyébként Windows XP-t használok, valamint Explorer és Firefox böngészőt.



2014. máj. 9. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%

" Böngészővel nem tudom rendesen megnézni őket. "


-pedig mindenki azzal nézi,

simán rendbekéne tenni a gépedet,és nálad is jó lenne a vidi,

2014. máj. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Youtube videókat vlc-vel,
2014. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
2014. máj. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Letöltés nélkül nem fogsz online videót nézni, ez azért logikus.


Javaslom a Chrome vagy Maxthon böngészőt, van saját flash player-ük.


Kispofa: azért jó pofa vagy, hogy belinkelsz neki egy YouTube videót, mikor írja, hogy nem tudja megnézni. :DD

2014. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat. A gépemet rendbetettem, miután elromlott a flash, csináltam vírusirtást, de nem találtak semmit és mindig frissítem a rendszert, szóval szerintem azzal nincs probléma.

A VLC-t a google-on találtam és rögtön lecsaptam rá lesz, ami lesz alapon, persze nem jött be.

Az utolsó válasz tetszik, chrome-ot próbáltam, az se jó, ráadásul lassú és megbízhatatlan, de a Maxthon-t meg fogom nézni, hátha bejön.

2014. máj. 9. 11:26
 6/22 A kérdező kommentje:

Maxthon is szaggatja a flash-t, leszedtem és megnéztem a Kispofa75 által javasolt videót, meg is csináltam, amit mutattak, de így se tudta lejátszani a VLC az online videókat.

Van még valakinek ötlete? Nem lenne túl frankó, ha minden videót le kellene töltenem ahhoz, hogy megnézhessem.

2014. máj. 9. 12:08
 7/22 anonim ***** válasza:
Circular media player
2014. máj. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem viszi.
2014. máj. 9. 12:35
 9/22 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy a FLASH plyerrel van a gond?

Nem lehet, hogy csak a youtube belepumpálta a gépedbe a HTML5 -öt? Az sokkal szaggatósabb egy lassabb gépen. Próbáld ki a MAXTHON -ban ezt a User Agent String -et:


Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1) AppleWebKit/537.1 (KHTML, like Gecko) Maxthon/4.3 (Chrome/30) Safari/537.1 (Googlebot/2.1 + [link]


Ezzel a youtube -on FLASH alapon fogja lejátszani a videókat. Sőt a korhatáros videókhoz sem kell bejelentkezni.


Ha így sem megy, akkor rendszervisszaállítás egy korábbi időpontra.


Megj.: A MAXTHON -ban így állítható átt a User Agent String:

Menü -> Beállítások -> ...Részletes -> Tetszőleges UserAgent Bepipálod, alá pedig bemásolod a fent írt UAS -et!

2014. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de nem vált be. Azért kösz a tippet, jó ötlet volt.
2014. máj. 10. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!