Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 8 Professional-t...

Windows 8 Professional-t miért nem tudom aktíválni?

Figyelt kérdés
Mikor feltelepítettem először akkor sikerült, de sajnos egy hiba miatt visszaállítódott a rendszer arra a pontra amikor még nem aktiváltam. Mikor aktíválni próbálom ezt az üzenetet írja ki : 0xC004F074 A szoftvervédelmi szolgáltatás jelentette, hogy a számítógépet nem lehetett aktiválni. Nem sikerült csatlakozni a kulcskezelő szolgáltatáshoz (KMS). Minden megoldást kipróbáltam már amit találtam, de valamiért egyikkel sem tudom megoldani.

2014. máj. 18. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

...további segítséget az ügyfélszolgálattól kérhet.

[link]


[link]

stb...

2014. máj. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

slmgr.vbs /rearm


cmd-t megnyitod rendszergazdai jogosultsággal, mert másképp nem fog működni, ezt a parancsot bemásolod és kapsz újra 3 napot az aktiváláshoz. Ez a parancs teljesen visszaállítja az aktiválást. Még abban az esetben is tud segíteni, ha már egyáltalán nem lehet aktiválni. 7-ben működik, remélem 8-ban is. Próba-szerencse.

2014. máj. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vagy ezeket nézd meg a trial verzió visszaállításához. Trial-ban újra lehet majd aktiválni a rendszert. Win8-ban lehet, hogy mások már a parancsok, itt van 1-2 változat. Nézegesd meg, melyik működik:


[link]

2014. máj. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!