Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Origin profilomat feltörték?

Origin profilomat feltörték?

Figyelt kérdés

A gmail- re folyton a kapom az üzenetet,hogy elállították a jelszót és az email címet. Ha visszaállítom akkor is visszaállítják a hacker-ek! Akár aki ért hozzá azzal skypeon is felvenném a kapcsolatot. (13/F)

Kérlek segítsetek, mert ehhez Én nem étek!



2014. máj. 18. 15:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelszót ugye megváltoztatod ilyenkor, illetve elég erős jelszót használsz (tipp: "jelszó123" szintűek nem azok.)?
2014. máj. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akármikor megváltoztatom, visszaállítják biztos vagyok benne, hogy mindegy milyen kódot használok, mivel ez gép!
2014. máj. 18. 15:46
 3/7 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek, volt rajta játék is!!! Nem akarom elveszíteni őket!!
2014. máj. 18. 16:05
 4/7 A kérdező kommentje:
Valahol fel tudnám venni a kapcsolatot az Origin- el?
2014. máj. 18. 16:07
 5/7 anonim ***** válasza:
#2: ezt a mondatodat nem értem. Ha úgy érted, hogy a gép jól megtöri, akkor: természetesen lehetséges, de ennek időtartama miatt egyáltalán nem mindegy, mit adsz meg. Egy "HcGamerPassword123" perceken-másodperceken belül elhullik (mivel szótárasan támadható), míg egy "fae:Hai+x1" már sokkal tovább tart.
2014. máj. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha belépnék akkor biztonsági kódot kér, amit elvileg elküldene a telefonomra, de nem kapom meg! Holnap beszélni fogok az ügyfélszolgálattal! Talán valaki ha tudna segíteni, vagy van tapasztalata az ügyfélszolgálattal, miket kérdeznek, mit kell megadnom, hogy elhiggyék, hogy feltörték a profilomat, és visszakapjam!??
2014. máj. 18. 19:45
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan! Köszi a segítséget, ment a zöld pacsi! :)
2014. máj. 19. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!