Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a különbség a Nero. (A...

Victory1995 kérdése:

Mi a különbség a Nero. (A többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy Nero programom és át lehet állítani.:

Nero Express Essentialsra és Nero Burning ROM Essentialsra

Mi a különbség? Melyik a jobb? Mert mind a 2-vel kiírni lehet lemezt, bár én nem értek annyira hozzá hogy tudjam mi lehet a különbség csak érdekel. :-)



2014. máj. 20. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak a felhasználói felületben más. Ha jól emlékszem, régen csak a Burning ROM volt, azóta lett az Express (tehát ez az újabb), de meghagyták a régit is...
2014. máj. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
+ rászántam 1 percet, és utánanéztem: állítólag az Express a lebutított (leegyszerűsített változat). Tehát egyszerűbb dolgokra könnyebb használni, de cserébe kevesebb a lehetőség. Szóval bonyolultabb dolgokra lehet, hogy nem használható.
2014. máj. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tengor ***** válasza:

Az Express a gyakorlatlanabb felhasználóknak készült: grafikusabb felület, egyszerűbb, kevesebb beállítási lehetőség, több magyarázat.

A Burning ROM, ahogy #1 is írta régebbi, klasszikusabb felület, teljes hozzáférés a beállításokhoz.

2014. máj. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

A Nero Express kezdőknek vagyis optikai lemez írásban kevésbé jártasoknak lett kitalálva. Amolyan varázsló szerű a felhasználó felülete. Ezzel segítve a felhasználót, abban hogy mi a következő lépés.

A Nero Burning ROM pedig már feltételez némi jártasságot, olyan a felülete mint egy szerkesztő programnak, jobban elérhetők benne a speciális beállítások. Szakembereknek ez az ideálisabb.


Amúgy mindkét programmal ugyan azt tudod csinálni. Megszokás kérdése, melyiket használod.

2014. máj. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!