Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Photoshopban hogyan állíthanám...

Photoshopban hogyan állíthanám vissza, hogy a pipettával felvett szín ne háttérsszínné váljon, hanem "normál" színné?

Figyelt kérdés
Pipettával ha felveszek egy színt, akkor azt háttérszínnek veszi fel, és mindig át kell cseréljem a színt a háttérszínnel, hogy a felvett színt rajzolja, mivel véletlenül átállítottam/átállíttódott. Hogy lehet visszaállítani? Köszönöm!

2014. máj. 20. 19:59
 1/2 miért.én? ***** válasza:
Bal oldali ikonsorban fel tudod cserélni a festőszínt és a háttérszínt. Ha valamit nagyon elállítasz, akkor indításnál tartsd lenyomva a Shift+Ctrl+Alt gombokat. Akkor rákérdez az eredeti beállítások visszaállítására.
2014. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Felcserélhetem, csak nincs kedvem minden egyes kattintás után felcserélni, és azt keresem, hogyan lehet VISSZAÁLLÍTANI. Amúgy köszi, asszem, fog működni ez a ctrl+shift+alt-os menet.
2014. máj. 20. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!